Hakkımızda

Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?

İstanbul Ataşehir semtinde kurulan BezSepeti şirketimiz, Bezsepeti.com.tr - Uygunbez.com - Ucuzabez.com ve Hastabezi.net olarak, ailenizin bir ferdi sayılacak samimiyetimiz ve 20 yıllık tecrübeye sahip personelimizle siz hasta yakınlarına daha iyi hizmet sağlayabilmek için profesyonel bir şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz! Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda sizin ve hastanızın ihtiyacı olan doğru çözümü, uygun maliyetle sunuyoruz.

Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz samimiyetimizle… Siz değerli hasta yakınlarının, dertlerini ve sıkıntılarını bilerek işimize dört elle sarılıyor ve tüm ciddiyetimiz ile taleplerinizi büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle tamamlıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz!

Alışverişiniz sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Türkiye’nin her şehrine sizler için en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Bayisi olduğumuz birçok marka hasta bezlerini, sizlere en kısa zamanda ve en uygun fiyatta ulaştırabilmek için durmadan çalıcacağımızın sözünü veriyoruz.

Bizlere 0 (216) 317 44 55 - 0 (216) 317 44 66 numaralı telefonlarımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

BEZ SEPETİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.